Przejdź do treści

Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska

Rozgrywki pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ

  • Strona główna
  • Terminarz
    • I Liga – Trawa 2026
    • II Liga – Trawa 2026
  • Tabela
    • I liga – Trawa 2026
    • II liga – Trawa 2026
  • Drużyny
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Archiwum
    • I Liga – Hala 2025/2026
    • II Liga – Hala 2025/2026
    • http://nalp.pl/player/piotr-rudnik/
    • randki zagraniczne holandia
    • I Liga – Hala 2024/2025
    • II Liga – Hala 2024/2025
    • I Liga – Trawa 2024
    • II Liga – Trawa 2024
    • I Liga – Hala 2023/2024
    • II Liga – Hala 2023/2024
    • I Liga Trawa 2023
    • II Liga Trawa 2023
    • I liga – Hala 2022/2023
    • II Liga – Hala 2022/2023
    • I liga – Trawa 2022
    • II liga – Trawa 2022
    • I liga – Hala 2021/2022
    • II liga – Hala 2021/2022
    • I liga Trawa 2021
    • II liga Trawa 2021
    • I liga – Hala 2020/2021
    • II liga – Hala 2020/2021
    • I liga – Trawa 2020
    • II liga – Trawa 2020
    • I liga – Hala 2019/2020
    • II liga – Hala 2019/2020
    • I liga – Trawa 2019
    • II liga – Trawa 2019
    • I liga – Hala 2018/2019
    • II liga – Hala 2018/2019
    • I liga – Trawa 2018
    • II liga – Trawa 2018
    • I liga – Hala 2017/2018

Pub Po Bandzie II – skład

27 października, 2024 admin

Pub Po Bandzie II - skład

ZawodnikBramki
Traczyk Adrian63
Bocheńczak Krzysztof42
Sarka Stanisław33
Lemiszka Marcin20
Halama Marcin15
Rapacz Paweł15
Lemiszka Mikołaj10
Bala Patryk7
Rapacz Marek6
Szlachtowski Damian4
Rapacz Andrzej4
Żmuda Michał3
Możdżeń Robert3
Kasprzyk Jakub1
Stopka Jakub0
Szklarz Mariusz0
Wojtasiak Tomasz0
Domalik Paweł0

Partnerzy:



Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska

I liga Trawa 2026 - tabela

Lp.DrużynaMBr (+)Br (-)Pkt
1Gazda141022842
2Mix-4014523724
3PARZYNICKA.PL14392724
4Tacata14495122
5Gim Forteca14415714
6LA BANDA14446913
7The Blues14214211
8Amatorzy Krauszów1425620
Zobacz całą tabelę

Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska

II liga Trawa 2026 - tabela

Lp.DrużynaMBr (+)Br (-)Pkt
1Amator Sporting14472831
2Wesoła Ekipa14422028
3FENIKS Electric14402926
4Strażnicy Galaktyki14515019
5ArtCoders14414718
6Pub po Bandzie14435414
7Lightbikes.pl14374411
8Turbacz Sport1437668
Zobacz całą tabelę

I liga – Trawa 2026

Król strzelców - I liga

RangaZawodnikBramki
1Kolasa Szymon35
2Kamil Marszałek18
3Zgierski Paskal17
4Jakub Korczak14
5Duda Damian12
6Walicki Konrad12
7Matuszek Tomasz11
8Targosz Maciej10
9Szwajnos Marcin10
10Świder Daniel10
Zobacz wszystkich zawodników

II liga – Trawa 2026

Król strzelców - II liga

RangaZawodnikBramki
1Łukasz Chmielak22
2Zwierz Stanisław16
3Łabuda Piotr15
4Handzel Damian15
5Bocheńczak Krzysztof11
6Maciaszek Rafał10
7Żółtek Michał10
8Groński Marcin9
9Bryniarski Damian8
10Traczyk Adrian8
Zobacz wszystkich zawodników
2017 © Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska
Wykonanie: Neyz Agencja Reklamy