Przejdź do treści

Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska

Rozgrywki pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ

  • Strona główna
  • Terminarz
    • I Liga – Trawa 2026
    • II Liga – Trawa 2026
  • Tabela
    • I liga – Trawa 2026
    • II liga – Trawa 2026
  • Drużyny
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Archiwum
    • I Liga – Hala 2025/2026
    • II Liga – Hala 2025/2026
    • randki kobieta po amputacji bez nogi
    • sex randki szczecin
    • I Liga – Hala 2024/2025
    • II Liga – Hala 2024/2025
    • I Liga – Trawa 2024
    • II Liga – Trawa 2024
    • I Liga – Hala 2023/2024
    • II Liga – Hala 2023/2024
    • I Liga Trawa 2023
    • II Liga Trawa 2023
    • I liga – Hala 2022/2023
    • II Liga – Hala 2022/2023
    • I liga – Trawa 2022
    • II liga – Trawa 2022
    • I liga – Hala 2021/2022
    • II liga – Hala 2021/2022
    • I liga Trawa 2021
    • II liga Trawa 2021
    • I liga – Hala 2020/2021
    • II liga – Hala 2020/2021
    • I liga – Trawa 2020
    • II liga – Trawa 2020
    • I liga – Hala 2019/2020
    • II liga – Hala 2019/2020
    • I liga – Trawa 2019
    • II liga – Trawa 2019
    • I liga – Hala 2018/2019
    • II liga – Hala 2018/2019
    • I liga – Trawa 2018
    • II liga – Trawa 2018
    • I liga – Hala 2017/2018

The Blues – skład

30 kwietnia, 2025 admin

The Blues - skład

ZawodnikBramki
Skupień Stanisław19
Dziuban Kamil19
Bużek Kamil15
Zielonka Dawid14
Gał Mateusz12
Śmiałek Kacper11
Strączek Andrzej5
Zielonka Damiano4
Stasik Michał4
Para Kamil3
Mąka Daniel3
Wójt Marcin3
Stołowski Karol3
Łukaszczyk Wojciech3
Grela Grzegorz1
Gał Grzegorz0
Staszel Daniel0
Majerczyk Jakub0
Kułach Jakub0
Papież Marcin0
Karpiel Michał0

Partnerzy:



Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska

I liga Trawa 2026 - tabela

Lp.DrużynaMBr (+)Br (-)Pkt
1Gazda141022842
2Mix-4014523724
3PARZYNICKA.PL14392724
4Tacata14495122
5Gim Forteca14415714
6LA BANDA14446913
7The Blues14214211
8Amatorzy Krauszów1425620
Zobacz całą tabelę

Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska

II liga Trawa 2026 - tabela

Lp.DrużynaMBr (+)Br (-)Pkt
1Amator Sporting14472831
2Wesoła Ekipa14422028
3FENIKS Electric14402926
4Strażnicy Galaktyki14515019
5ArtCoders14414718
6Pub po Bandzie14435414
7Lightbikes.pl14374411
8Turbacz Sport1437668
Zobacz całą tabelę

I liga – Trawa 2026

Król strzelców - I liga

RangaZawodnikBramki
1Kolasa Szymon35
2Kamil Marszałek18
3Zgierski Paskal17
4Jakub Korczak14
5Duda Damian12
6Walicki Konrad12
7Matuszek Tomasz11
8Targosz Maciej10
9Szwajnos Marcin10
10Świder Daniel10
Zobacz wszystkich zawodników

II liga – Trawa 2026

Król strzelców - II liga

RangaZawodnikBramki
1Łukasz Chmielak22
2Zwierz Stanisław16
3Łabuda Piotr15
4Handzel Damian15
5Bocheńczak Krzysztof11
6Maciaszek Rafał10
7Żółtek Michał10
8Groński Marcin9
9Bryniarski Damian8
10Traczyk Adrian8
Zobacz wszystkich zawodników
2017 © Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska
Wykonanie: Neyz Agencja Reklamy