Przejdź do treści

Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska

Rozgrywki pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ

  • Strona główna
  • Terminarz
    • I Liga – Trawa 2026
    • II Liga – Trawa 2026
  • Tabela
    • I liga – Trawa 2026
    • II liga – Trawa 2026
  • Drużyny
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Archiwum
    • I Liga – Hala 2025/2026
    • II Liga – Hala 2025/2026
    • randki gejowie w polsce
    • https://nalp.pl/randki-sex-darmowe-ostrow/
    • shemale polska randki
    • randki beboo serwis randkowy bez rejestracji
    • elka leszno randki z 3 08 2023r piatek
    • II Liga – Trawa 2024
    • I Liga – Hala 2023/2024
    • II Liga – Hala 2023/2024
    • I Liga Trawa 2023
    • II Liga Trawa 2023
    • I liga – Hala 2022/2023
    • II Liga – Hala 2022/2023
    • I liga – Trawa 2022
    • II liga – Trawa 2022
    • I liga – Hala 2021/2022
    • II liga – Hala 2021/2022
    • I liga Trawa 2021
    • II liga Trawa 2021
    • I liga – Hala 2020/2021
    • II liga – Hala 2020/2021
    • I liga – Trawa 2020
    • II liga – Trawa 2020
    • I liga – Hala 2019/2020
    • II liga – Hala 2019/2020
    • I liga – Trawa 2019
    • II liga – Trawa 2019
    • I liga – Hala 2018/2019
    • II liga – Hala 2018/2019
    • I liga – Trawa 2018
    • II liga – Trawa 2018
    • I liga – Hala 2017/2018

Zapisy na Hale!!!

16 sierpnia, 201829 sierpnia, 2018 Jan Buczek

Przyjmujemy zapisy do NALP na halę sezon 2018/19r. Zapisy do 30.09.2018r. Rozgrywki zaczynają się od Listopada.

Zapisy pod nr.501-689-791 lub e-mail:  janbuczek.nkppodhale@op.pl

Opublikowany w Uncategorized

Nawigacja wpisu

Komunikat WGiD
Zmiana godziny

Partnerzy:



Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska

I liga Trawa 2026 - tabela

Lp.DrużynaMBr (+)Br (-)Pkt
1Gazda141022842
2Mix-4014523724
3PARZYNICKA.PL14392724
4Tacata14495122
5Gim Forteca14415714
6LA BANDA14446913
7The Blues14214211
8Amatorzy Krauszów1425620
Zobacz całą tabelę

Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska

II liga Trawa 2026 - tabela

Lp.DrużynaMBr (+)Br (-)Pkt
1Amator Sporting14472831
2Wesoła Ekipa14422028
3FENIKS Electric14402926
4Strażnicy Galaktyki14515019
5ArtCoders14414718
6Pub po Bandzie14435414
7Lightbikes.pl14374411
8Turbacz Sport1437668
Zobacz całą tabelę

I liga – Trawa 2026

Król strzelców - I liga

RangaZawodnikBramki
1Kolasa Szymon35
2Kamil Marszałek18
3Zgierski Paskal17
4Jakub Korczak14
5Duda Damian12
6Walicki Konrad12
7Matuszek Tomasz11
8Targosz Maciej10
9Szwajnos Marcin10
10Świder Daniel10
Zobacz wszystkich zawodników

II liga – Trawa 2026

Król strzelców - II liga

RangaZawodnikBramki
1Łukasz Chmielak22
2Zwierz Stanisław16
3Łabuda Piotr15
4Handzel Damian15
5Bocheńczak Krzysztof11
6Maciaszek Rafał10
7Żółtek Michał10
8Groński Marcin9
9Bryniarski Damian8
10Traczyk Adrian8
Zobacz wszystkich zawodników
2017 © Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska
Wykonanie: Neyz Agencja Reklamy